Loader

OFERTA

Sanatorium Uzdrowiskowe Amer-Pol      

Sanatorium Uzdrowiskowe Amer-Pol usytuowane jest na terenie Uzdrowiska Polańczyk, leżącego na półwyspie Jeziora Solińskiego w Bieszczadach. Profesjonalna obsługa, wysoki standard ośrodka, uzupełniony wyśmienitą kuchnią, sprawiają, że pobyt w naszym Sanatorium jest wyjątkowo udany i zachęca do częstych powrotów.

  Baza noclegowa
W ośrodku „Amer-Pol” znajduje się 280 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz w luksusowych apartamentach. Łącznie w całym Centrum Konferencyjno -Uzdrowiskowym „Amer-Pol” & „Atrium” posiadamy 400 miejsc. Rozwiązania architektoniczne oraz infrastruktura pozwalają na samodzielny pobyt osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie ośrodka dostępna jest sieć WiFi.

  Specjalizujemy się w organizacji szkoleń, konferencji, zjazdów, sympozjów, spotkań biznesowych a przede wszystkim w pobytach rehabilitacyjnych:
-Leczenie sanatoryjne w ramach skierowań NFZ
-Rehabilitacja w ramach prewencji rentowej ZUS
-Turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne oraz dofinansowane ze środków PFRON

  Na terenie ośrodka znajduje się baza zabiegowa wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny, gdzie wykonywane są zabiegi lecznicze.

  Uzupełnieniem terapii jest bogaty program rekreacyjno -rozrywkowy:
* wieczorki taneczne
* imprezy plenerowe pod wiatą ogniskową
* wycieczki autokarowe i rejsy statkiem po Zalewie Solińskim

  KONTAKT:

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe „Amer-Pol”
38-610 Polańczyk,
ul. Zdrojowa 27
tel. 13 469 20 10, fax. 13 469 20 10 wew. 555, e-mail. info@amer-pol.com.pl

„Amer-Pol” Sp. z o. o. NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe „ATRIUM”     

Centrum Konferencyjno- Uzdrowiskowe „ATRIUM” i „ AMER-POL” usytuowane są na terenie uzdrowiska Polańczyk, leżącego na półwyspie Jeziora Solińskiego.
Profesjonalna obsługa, wysoki standard obiektów uzupełniony wyśmienitą kuchnią sprawią, że Państwa pobyt będzie wyjątkowo udany i zachęci do częstych powrotów.

  Specjalizujemy się w organizacji wesel, narad, bankietów, konferencji, zjazdów, sympozjów, szkoleń i spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości pozostają sale konferencyjne w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny na 20,50,100,150 miejsc oraz sala konferencyjno-bankietowa dla 350 osób. W ośrodku znajduje się 160 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3-osobowych oraz luksusowych apartamentach. Na terenie ośrodka dostępna jest sieć WiFi.

  KONTAKT:

„Amer-Pol” Sp. z o.o.
NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe „ATRIUM”
38-610 Polańczyk,
ul. Zdrojowa 28
tel. 13 469 20 10, fax. 13 469 20 10 wew. 555, e-mail: biuro@dwatrium.pl