Loader

OFERTA

Szanowny Pacjencie,

 

organizujesz wesele, koncert lub inne wydarzenie z udziałem wielu osób? Zadzwoń i zamów nasz mobilny punkt badań COVID-19. Na Twoje życzenie możemy przyjechać w dowolne miejsce z przyczepką, w której wykonujemy pięć rodzajów testów na koronawirusa.

Kontakt: 517 194 743

Mobilny punkt badań COVID-19 to:

Idealne rozwiązanie dla organizatorów wydarzeń (wesela, koncerty, konferencje, kongresy, biura podróży itp.).  Możliwość wykonania badań to gwarancja bezpieczeństwa uczestników wydarzeń. Dbałość o ich zdrowie przekłada się na frekwencję i zaangażowanie w dane przedsięwzięcie.

Bezpieczeństwo – dzięki specjalnie dostosowanej przyczepie – badania pobierane są w sposób bezpieczny. Pacjent zostaje na świeżym powietrzu – nie musi wchodzić do pomieszczeń, gdzie ryzyko zakażania jest znacznie większe.

Precyzja – badania wykonywane są przez wysokiej klasy specjalistów na najnowszym sprzęcie diagnostycznym. Nasze laboratorium zostało wpisane do wykazu laboratoriów COVID-19, prowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia. Ponadto Centrum Medyczne MEDYK ma podpisaną  umowę z NFZ na  wykonywanie testów na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Szybkość – posiadamy własne laboratorium genetyczne, dlatego zapewniamy krótki czas oczekiwania na wynik badania. W przypadku szybkich testów genetycznych jest to 30 min od momentu przekazania próbek naszym diagnostom laboratoryjnym.

Dostępność – dogodne dla odbiorcy miejsce, dostępne dla każdego np. przed wejściem do zakładu pracy, przed hotelem, restauracją itp.

 

Chcesz wiedzieć czy przeszedłeś koronawirusa?

Zrób test na przeciwciała SARS-CoV-2.

Sprawdź pełną ofertę testów na naszej stronie internetowej.

Skip to content