Loader

Aktualności

23-04-2020

STOMATOLOGIA – informacja dla pacjentów z bólem

Informacje dla Pacjentów bólowych w czasie trwania epidemii

Szanowni Pacjenci zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Naczelnej Izby Lekarskiej, dbając o bezpieczeństwo Państwa, Waszych Rodzin oraz personelu medycznego prosimy o dostosowanie się do procedur wdrożonych w Centrum Medycznym Medyk.

  1. Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie, prosimy o kontakt z rejestracją stomatologiczną pod numer telefonu: 509 891 243
  2. Po wejściu do przychodni personel mierzy temperaturę a Pacjent dezynfekuje ręce, ubiera maseczkę oraz rękawice po czym wypełnia kwestionariusz osobowy.
  3. Na wizytę zgłasza się tylko Pacjent, osoby towarzyszące proszone są o oczekiwanie na zewnątrz, nie dotyczy to opiekunów dzieci do 12 r. ż. oraz pacjentów niepełnosprawnych.
  4. Przed wizytą Pacjent zgłasza się do rejestracji, gdzie wypełnia ankietę zdrowotną następnie zostaje pokierowany pod gabinet stomatologiczny.
  5. Personel medyczny, udziela instruktażu dezynfekcji rąk oraz zakładania odzieży ochronnej, następnie Pacjent zostaje zaproszony do gabinetu stomatologicznego.
  6. Pacjent przez cały pobyt w CM Medyk, proszony jest o dostosowanie się do poleceń personelu medycznego a maseczkę ochronną ściąga tylko w trakcie leczenia. Podczas pobytu w przychodni  prosimy o niedotykanie niczego i poruszanie się z dłońmi złączonymi z przodu.
  1. Po zakończonej wizycie, Pacjent otrzymuje czyste rękawiczki i maseczkę, w taki sposób zabezpieczony udaje się do recepcji, gdzie dokonuje płatności.  Do każdej wizyty doliczona zostanie opłata epidemiologiczna w wysokości 100 zł. Opłata ta jest przeznaczona na pokrycie kosztów środków dezynfekcyjnych oraz dodatkowego zabezpieczenia ochronnego personelu medycznego i pacjenta.  Preferujemy płatność bezgotówkową.