Loader

Aktualności

08-05-2023

CM Medyk partnerem konferencji o perspektywach Polski po inwazji Rosji na Ukrainę.

Mamy przyjemność poinformować, iż Centrum Medyczne MEDYK jest partnerem wydarzenia zorganizowanego przez Lożę Rzeszowską Business Centre Club oraz CWK G2A Arena pod nazwą: Nowe perspektywy w dobie rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Ekspansja polskich przedsiębiorców na rynkach międzynarodowych (Amerykański, ONZ, NATO), które odbędzie się w dniu  18 maja 2023r. o godz. 10.30 w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa

  • Konferencję ta została zorganizowana  ponieważ wojna w Ukrainie stworzyła dla przedsiębiorców z Podkarpacia wiele nowych możliwości nawiązania oraz rozwinięcia współpracy biznesowej tj.  dostaw towarów i świadczenia usług na rzecz podmiotów zagranicznych.
  • Te nowe perspektywy nie są związane jedynie ze współpracą z przedsiębiorcami, czy instytucjami państwowymi w Ukrainie ale również są to możliwości nawiązywania współpracy z innymi podmiotami zagranicznym m in. Wojska Amerykańskie, ONZ, NATO.
  • Wielką szansą, co której  podkarpaccy przedsiębiorcy powinni się przygotowywać,  jest również udział w odbudowie Ukrainy o czym już teraz należy pamiętać.

O tych wszystkich kwestiach będziemy rozmawiać w trakcie konferencji w gronie osób i z udziałem partnerów, którzy biorą udział i są bezpośrednio zaangażowani we współpracę z podmiotami z Ukrainy oraz innymi podmiotami międzynarodowymi.

W trakcie konferencji będą również dostępne punkty informacyjno-konsultacyjne zorganizowane przez organizatorów oraz partnerów wydarzenia co umożliwi nawiązanie kontaktu oraz uzyskanie wstępnych informacji na przedmiotowe tematy.

Agenda wydarzenia:

https://g2aarena.pl/wydarzenie/nowe-perspektywy-w-dobie-rosyjskiej-inwazji-na-ukraine/

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny ale wymaga rejestracji:

https://app.evenea.pl/event/businesscentreclub18maja/?fbclid=IwAR0qXDmAliFZdRWabRmMLI59kgWJnxmxo-CgQslgSfHGrCJcAMefsimdCj4

Skip to content