Loader

Komunikat dotyczący szczepień

06-05-2021

Komunikat dotyczący szczepień

Uwaga, ważny komunikat!
 
Zarząd CM Medyk informuje, iż w związku z anulowaniem dostaw szczepionek z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, został zmuszony do odwołania szczepień w dniu dzisiejszym, w punkcie zlokalizowanym w Full Markecie, szczepionką firmy Pfizer.
Zaplanowane były dla nas dostawy 33.000 szczepionek, które były konieczne do sprawnego przeprowadzenia procesu szczepień do końca bieżącego tygodnia. Do godziny 12.00 nie trafiły one do naszego ośrodka. Informujemy zatem, że osoby zarejestrowane na godziny od 13.00 do 20.00 nie będą mógłby być dzisiaj zaszczepione szczepionką Pfizer. Osobom, które chcą się zaszczepić w dniu dzisiejszym jesteśmy w stanie zaproponować wyłącznie szczepionkę firm Moderna lub AstraZeneca.
 
Nadmieniamy, iż interweniujemy w tej sprawie w RARS, NFZ i w Ministerstwie Zdrowia. Wysłaliśmy stosowne zapytania oraz monitorujemy sytuację. Dokładamy wszelkich starań aby szczepionki trafiły do nas jak najszybciej i byśmy mogli wznowić realizowany przez nas proces szczepień bez zakłóceń.
 
Mamy nadzieję, że jutro już będziemy mogli realizować szczepienia według harmonogramu. Jednak nie jest to zależne od nas, dlatego przygotowujemy się także do tego wariantu, w którym będziemy zmuszeni do końca tygodnia odwołać szczepienia. Pragniemy również zapewnić, iż bezpośrednio po otrzymaniu kolejnych dostaw szczepionek, wszystkie osoby zarejestrowane na dziś, będą umawiane na kolejne terminy szczepień.
Skip to content