Loader

Zarząd

Prezes Centrum Medycznego MEDYK

lek. med. Stanisław Mazur

 

Dyrektor ds. Lecznictwa

lek. med. Małgorzata Przysada

 

Dyrektor ds. Finansowych / Główny Księgowy

Małgorzata Szmyd, MBA

tel. 17 852 36 24
mszmyd@medyk.rzeszow.pl

Dyrektor ds. Medycznych

Gabriela Skorwider-Tucka

tel. 17 862 01 01 
gtucka@medyk.rzeszow.pl

Dyrektor ds. Badań Klinicznych

Ewa Międlar

tel. +48 505 584 564
emiedlar@medyk.rzeszow.pl

Dyrektor ds. Rozwoju

Tomasz Brud MBA

tel. 17 862 01 01
tbrud@medyk.rzeszow.pl

Manager ds. Kontraktowania
i Rozliczeń Świadczeń Opieki Zdrowotnej
 
Magdalena Gajda
tel.:

mgajda@medyk.rzeszow.pl
Naczelna Pielęgniarka

Barbara Waltoś – Tutak

tel. +48 533 349 016
btutak@medyk.rzeszow.pl

     
     
Kierownik Działu Marketingu

Agnieszka Gocek

tel. +48 507 026 047
agocek@medyk.rzeszow.pl

Kierownik Centrum Badawczo – Rozwojowego

Anna Łukaszek – Kuźnia

tel. +48 574 995 831
alukaszek-kuznia@medyk.rzeszow.pl

Manager ds. Sprzedaży, Specjalista ds. BHP

Magdalena Adamczyk

tel. +48 533 345 815
madamczyk@medyk.rzeszow.pl

   
   

   

 

 

 

 

 

`

 

 

 

 

 

Skip to content