Loader

Kariera

24.09.2019

Centrum Medyczne Medyk zatrudni:

  surdologopedę lub osobę, która jest w trakcie studiów surdologopedycznych

Kontakt:
tel.:602 637 202
e-mail: j.antosz@info12.pl

Centrum Medyczne Medyk zatrudni osobę na stanowisko:

– informatyk

Zakres obowiązków

  • Techniczne wsparcie użytkowników, rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem, · Administrowanie sieciami LAN
  • Administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi Windows 2008 Server, 2012 Server
  • Utrzymywanie, konserwacja, zabezpieczanie baz danych (Oracle, MS Sql)
  • Administrowanie systemami klasy HIS i LIS
  • Prowadzenie szkoleń dla personelu firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość konfiguracji sieci LAN
  • Duże umiejętności analityczne,
  • Samodzielność, wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy z wieloma zespołami.
  • Mile widziana znajomość usług katalogowych Active Directory, usług wirtualizacji serwerów Vmware

kontakt:

tel.: 512 477 208

23.04.2019

Centrum medyczne Medyk zatrudni:

 – pielęgniarki i położnej
do pobierania krwi w punkcie pobrań w laboratorium na ul. Szopena 1 w Rzeszowie. Praca w godz. 7:00-14:30 lub 7:00-12:00.

Kontakt:
tel.: 507 025 927
e-mail: mglowis@medyk.rzeszow.pl

08.03.2019

Ekskluzywna klinika kosmetologii i medycyny estetycznej poszukuje osoby na stanowisko: SPRZĄTACZKI

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzątaniu , znajomość zasad sprzątania szpitali bądź gabinetów stomatologicznych lub lekarskich bedzie dodatkowym atutem
  • Znajomość środków czystości i dezynfekcji,
  • Sprawność fizyczna,
  • Dokładność,
  • Sumienność,
  • Praca wymaga odkurzania.

MIEJSCE PRACY:

  • al. Rejtana w Rzeszowie.

Szukamy osoby pedantycznej z natury. Zapewniamy umowę, niezbędne badania, szkolenie.

Więcej informacji pod nr telefonu:
+48 695 253 308

08.03.2019

Ekskluzywna klinika kosmetologii i medycyny estetycznej poszukuje osoby na stanowisko: RECEPCJONISTKA

WYMAGAMY:

  • doświadczenie w pracy na podanym stanowisku najlepiej w branży kosmetyka lub medycyna estetyczna
  • umiejętności sprzedażowe
  • komunikatywność
  • uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • dodatkowy system prowizyjny od sprzedaży usług i kosmetyków
  • szkolenia wprowadzające
  • znajomość exela,
  • przygotowywanie zestawień sprzedaży
  • umiejętność empatycznej rozmowy z klientem ,
  • Praca 2 zmiany od 8.00 do 16.00 i 12.00 do 20.00 oraz 2 soboty od 8 do 14

OFERUJEMY:

  • praca w wysokim standardzie obsługi
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • stabilne zarobki
  • szkolenie wprowadzające
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie za sprzedaż
  • uczestnictwo w szkoleniach kosmetycznych i aparaturowych oraz jako modelka w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie terminów wizyt dla klientów
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala
  • obsługa urządzeń biurowych
  • oferowanie usług podczas rozmowy telefonicznej
  • przygotowywanie grafików dla personelu

KONTAKT:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem
e-mail: edyta.dedek@gmail.com
lub kontakt telefoniczny 695 253 308

08.03.2019

Ekskluzywna klinika kosmetologii i medycyny estetycznej poszukuje osoby na stanowisko: KOSMETOLOG

OPIS STANOWISKA:
Wykonywanie zabiegów na twarz, doskonale wykonywanie manicure i pedicure, zabiegów aparaturowych.

WYMAGANIA:

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie
  • Pasja
  • Wysoki poziom wiedzy merytorycznej i praktycznej
  • Umiejętność pracy z wymagającym klientem

OFERUJEMY:

  • Pracę w ekskluzywnej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • Pełny pakiet szkoleń zabiegach aparaturowych w zakresie nowych technologii oraz zabiegów pielęgnacyjnych na kosmetykach na których pracujemy
  • Pozytywną atmosferę w miejscu pracy.
  • Świadczenia medyczne
  • Docenienie i wspieranie rozwoju. – prowizje od sprzedaży kosmetyków

UWAGA:
rekrutacja obejmuje spotkanie techniczne celem sprawdzenia umiejętności W temacie emaila prosimy o zaznaczenie stanowiska. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami

Kontakt:
tel. 695 253 308