Loader

LEKARZE

lekarz

Przyjmuje: PRYWATNIE

lek. med. Andrzej Iwaniec

ortopeda, traumatolog

Dodatkowy opis

Specjalista ortopedii i traumatologii
Starszy Asystent Oddziału Ortopedii, Traumatologii Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na którym to oddziale przez ponad 20 lat pełnił funkcje Zastępcy Ordynatora tego oddziału.

Główne zainteresowania zawodowe
  • Protezoplastyka i protezoplastyka rewizyjna stawów biodrowych i kolanowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technicznych stosowanych implantów oraz technik operacyjnych. Duże doświadczenie w tym zakresie.
  • Mikrochirurgia i chirurgia ręki a w tym zakresie pierwotne i wtórne zaopatrywanie urazów wielotkankowych ręki z szyciem ścięgien, naczyń, nerwów, przeszczepy nerwów i ścięgien. Operacyjne leczenie zespołów bólowych cieśni nadgarstka, rowka nerwu łokciowego, kanału Guyona. W 2011 r ortopeda Andrzej Iwaniec wraz ze swoimi kolegami z zespołu w Jaśle przyszył całkowicie odciętą rękę u 59 letniego wówczas pacjenta. Ręka ta służy do dzisiaj.
  • Zachowawcze i operacyjne leczenie urazów i złamań w obrębie narządów ruchu w tym braku zrostu kości po złamaniu ( tzw. Stawy rzekome ) lub wadliwy zrost kostny. Przy tego typu zabiegach wykorzystuje się najnowocześniejsze metody zespoleń kości oraz leczenia wspomagającego zrost kostny w postaci osocza bogato komórkowego i/lub komórek macierzystych.
  • Diagnostyka, leczenie zachowawcze i operacyjne schorzeń i zespołów bólowych, barku, łokcia, biodra, kolana, stawu skokowego i stopy m.in. strzelające palce, łokcieć tenisisty, choroba Dupuytrena, choroba Dequervaina, zapalenia kłykci i nadkłykci łokcia i kolana, paluchy koślawe, artroskopia kolana.
  • Diagnostyka i leczenie zachowawcze schorzeń kręgosłupa z wykorzystaniem blokad około kręgosłupowych.

Grafik dyżurów:

Centrum Medyczne Szpital MEDYK w Zimnej Wodzie 118

Zimna Woda 118, tel.:13 491 13 14

Gabinet ortopedyczny
Dni tygodnia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Godziny
przyjęć

8:00 - 13:00

PRYWATNIE

8:00 - 13:00

PRYWATNIE
Uwagi

Dni tygodnia

Godziny przyjęć

Rodzaj
przyjęć

Poniedziałek

Wtorek

8:00 - 13:00

PRYWATNIE

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 13:00

PRYWATNIE

Sobota

Legenda:

NFZ - wizyty refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia

Medycyna pracy - wizyty w ramach medycyny pracy

PRYWATNIE - wizyty prywatne

Skip to content